همیشه بروز و منحصر به فرد طراحی کنید
ویژگی های نرم افزار راینو
فرم سازی نا محدود سه بعدی
بهترین فرم سازی

با استفاده از راینو میتوانید تمامی ایده ها و طرح های مورد نظر خود را اجرا و ایجاد کنید .

دقت و ویژگی های فوق العاده
کوچک ترین جزییات تحت نظر شما می باشد

طراحی , نمونه‌سازی , مهندسی , تحلیل , مستندسازی و ساخت هر طرحی در اندازه های مختلف .

امکان تغییر و ویرایش نامحدود
بی نهایت باش

بدون داشتن محدودیت میتوانید به تغییر و ویرایش فایل های مورد نظر خود بپردازید .

سازگاری و هماهنگی با نرم افزار ها و سخت افزار ها
همه جا دیده شو

راینو با تمامی نرم افزار های دیگر سازگاری دارد و میتوان فایل های خروجی از سایرین را به آن وارد کرد بطوریکه میتوان فایل های خروجی سایر نرم افزار ها همچون نرم افزار معماری آرشیکد archicad که بیشتر در مدل سازی بیم ( بیم BIM چیست ؟ ) از ان استفاده میشود و … را به آن وارد کرد .

یادگیری سریع و آسان
پیشرفت خود را سریع کن

بجای یادگیری نرم افزار های پیچیده دیگر مچون نرم افزار تری دی مکس که دارای ابزار متعدد و کارکرد سختی است و دارای پلاگین های کاربردی معماری برای تری دی مکس است و پلاگین های پیچیده دیگری همچون پلاگین وی ری vray را داراست به آموزش راینو بپردازید .

سرعت فوق العاده
به وقت خود احترام بگذار

راینو با سرعت خارق العاده ای که دارد میتواند بر روی سیستم هی قدیمی و سطح پایین نیز بدون داشت مشکل کارکرد اجرا شود .

برترین آموزشگاه معماری کشور
معمارکده نخل سبز
عاقلانه انتخاب کنید
چرا نخل سبز ؟

معمارکده نخل سبز ارائه دهنده برترین دوره های معماری در کشور با استفاده از اساتید حرفه ایی دانشگاه های سراسر کشور اقدام به تشکیل دوره های معماری در استان تهران می نماید که تا کنون با تشکیل بیش از ۳۵۰ دوره رشته معماری و شهرسازی و عمران یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مکان ها برای این سه رشته می باشد .

چرا معمار سبز
پیوند علم و صنعت
کاربرد های نرم افزار راینو
معمارکده نخل سبز
آشنایی بیشتر با نرم افزار
rhino
معماری
  • سال هاست که معماری سنتی و ارائه پلان ها به روش های دستی و دوران معماری بدون اتوکد autocad به پایان رسیده است و طراحان و معماران با استفاده از نرم افزار های معماری همچون نرم افزار اتوکد autocad و نرم افزار رویت Autodesk Revit Architecture و …و به طراحی پلان ساختمان ها و سایر سازه های مورد نظر خود می پردازند , در این میان نرم افزار راینو معماری نیز یکی از نرم افزار های پرکاربرد است از این رو ممکن است این سوال برای افزاد بوجود بیاید که نرم افزار راینو چیست ؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم .
از همین الان شروع به آموزش کنید
rhino
رینو چیست ؟
  • نرم افزار راینو Rhino چیست ؟ نرم افزار راینو یکی از نرم افزار های قدرتمند مدل سازی سه بعدی است و برای ارائه طرح های سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد و در سال ۱۹۸۰ توسط برادارن مک نیل ( Mcneel ) در امریکا ساخته شد و از سیستم نربز ( Non-uniform rational B-spline ) که روشی برای محاسبه منحنی ها و سطوح گرافیکی است استفاده شد . راینو ابزار های دقیقی برای مدل شازی در اختیار کاربران قرار میدهد که با استفاده از آن میتوانند طرح هایشان را آماده‌ی رندر , انیمیشن , تحلیل , ساخت و … کنند . نرم افزار راینو امکانات نامحدودی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند بدون محدودیت به طراحی ایده های خود بپردازند و به طراحی نمای ساختمان و کار های دیگری از قبیل طراحی دکوراسیون داخلی و … پرداخت .
از همین الان شروع به آموزش کنید
rhino
ابزار ها
  • ابزار بکار رفته در نرم افزار Rhino ceros بسیار دقیق تر از ابزار های بکار رفته در سایر نرم افزار ها است و به این دلیل در میان نرم افزار های معماری همچون نرم افزار های سه بعدی مانند نرم افزار تری دی مکس ۳D Max و نرم افزار اسکچ آپ sketchup و … این نرم افزار از محبوبیت بیشتری برخوردار است . این نرم افزار منعطف است و قابلیت خواندن فایل های خروجی سایر نرم افزار ها را داراست و دارای دستورات مختصی است که مختص این نرم افزار است و این قابلیت در کمتر نرم افزاری دیده میشود و از طرف دیگر سرعت بالای این نرم افزار ویژگی ای است که آنرا بسیار خاص کرده است .
از همین الان شروع به آموزش کنید
معمارکده نخل سبز
خدماتی دیگر از نخل سبز
دوره ضوابط شهرداری و فاز دو
دوره طراحی نما
ثبت نام اتوکد در آموزشگاه معماری اتوکد