جدیدترین تخت خواب های روز دنیا

مدل تخت خواب چوبی شیک و زیبای یک نفره و دونفره

طراحی خلاقانه تخت خواب


جدیدترین تخت خواب های روز دنیا، در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، به خصوص فضا های کوچک، طراحی تمامی مبلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تامین فضا های ذخیره سازی و قفسه ی وسایل با بهره گیری از فضا های منفی و قسمت های طراحی نشده و بدون کاربری، کاری هوشمندانه است. در طراحی این تخت خواب ها از تمامی قسمت های تخت خواب برای ایجاد فضای بیشتر و قفسه های قرار گیری وسایل استفاده شده و سعی شده در عین تامین کاربری دلخواه، ظاهری متنوع و دکوراتیو نیز شکل بگیرد.

تخت خواب پلت فرم راهی به سوی یک اتاق خواب مدرن

تخت خواب پلت فرم به مدرن و شیک بودن آن بسیار کمک میکند.این تخت خواب ها با فریم تخت خواب های معمولی تفاوت دارند.این پلت فرم ها به ایجاد فضایی ساکت و آرام تاثیر میگذارند.اگر مطمئن نیستیدکه پلت فرم برای اتاق خواب و بودجه تان مناسب است یا خیر،به این نکته توجه کنید که این تخت ها انواع بسیار زیادی برای انتخاب دارند.این تخت خواب ها سبک های متفاوتی دارند که متناسب با سلیقه و علاقه تان میتوانید انتخاب کنید.انتخاب یک تخت خواب مناسب بستری برای رسیدن به اتاق خواب مدرن است.

تخت خواب پلت فرم سفید به رسیدن به یک اتاق خواب مدرن بسیار کمک مکیند.این منحنی ها برای کسانی ک میخواهند روی تخت دراز بکشند و مطالعه کنند بسیار مناسب است.

تختخواب یکی از اسباب بزرگ یا جایی از خانه است که برای خواب و به‌عنوان جای اصلی استراحت از آن استفاده می‌شود. در تعریف لغت‌نامهٔ دهخدا از آن، تختی است که بر آن تشک، لحاف و بالش گذاشته شده و برای خوابیدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.در بسیاری از فرهنگ‌ها، تختخواب را مهم‌ترین وسیلهٔ خانه می‌دانند.

در تختخواب‌های امروزی، معمولاً از یک تشک که بر روی جعبه فنر قرار دارد، استفاده می‌کنند. جعبه فنر، جعبه‌ای به اندازهٔ تشک است که در آن چوب و فنرهایی به‌کار رفته که امکان ارتجاع بیشتر را به تشک می‌دهد. این وسیله را روی قاب تخت (که تشک را از زمین فاصله می‌دهد) یا روی توفال‌هایی در اندازهٔ یک در چهار اینچی می‌گذارند.

برای راحتی بیشتر، اغلب مردم یک بالش به زیر سر خود و در بالای تختخواب قرار می‌دهند. از پتو، روانداز یا ملحفه نیز برای گرم شدن استفاده می‌گردد.

در ادامه از شما عزیران دعوت می شود که از این تخت خواب ها دیدن فرمایید.

نکاتی برای بزرگتر دیده شدن اتاق خواب | دکوراسیون اتاق خواب


اتاق خواب یکی از مهمترین فضاهای خانه است. شما باید در اتاق خواب خود احساس راحتی و آزادی کنید. بعد از یک روز پر مشغله یک دکوراسیون اتاق خواب دنج و راحت بهترین جا برای استراحت خواهد بود. بنابراین دکوراسیون اتاق خواب نقش ویژه ای در ایجاد این آرامش خواهد داشت. ما در این مطلب نکاتی را به شما گوشزد میکنیم که رعایت آنها باعث بزرگتر دیده شدناتاق خواب شما خواهد شد.

استفاده از رنگهای تیره را فراموش کرده و نورهای طبیعی را افزایش دهید : در یک اتاق کوچک ، دیوارها و دکوراسیون تیره رنگ باعث کوچکتر دیده شدن فضا میشوند.   انتخاب رنگهایی مثل کرم و یا هلویی برای دیوارهای اتاق خواب مناسب است. بالشها، روتختی و دیگر وسایل اتاق نیز بهتر است از رنگهای روشن و شاد باشد. اجازه دهید نور طبیعی محیط وارد اتاق خواب شما شود. استفاده از پرده های نازک جلوی پنجره باعث میشود نور کافی از بالکن وارد اتاق خواب شما شود.

از وسایل مناسب استفاده کنید : استفاده از تخت خواب در وسط اتاق باعث دلگیر و شلوغ شدن اتاق خواب میشود و در ضمن باعث میشود اتاق شما کوچکتر دیده شود. شما میتوانید برای استفاده بهتر از فضا از مبلهای تخت شو و یا تختهایی که در دیوار و یا کمد تعبیه میشوند استفاده کنید. بهترین جا برای استفاده از تختخواب در گوشه های اتاق خواب است. با آویختن یک آینه از دیوار اتاق خواب نیز میتوانید به بزرگتر دیده شدن آن کمک کنید.

نگهداری از وسایل اضافه به روشهای خلاقانه : برخی وسایل نیاز به نگهداری دارند و استفاده از یک کمد در اتاق خواب نیز باعث کوچکتر به نظر رسیدن آن میشود. بهتر است از روشهای خلاقانه در جاسازی این لوازم استفاده کنید. برای مثال زیر تخت جای مناسبی برای قرار دادن برخی لوازم است. و یا استفاده از عسلی های کشو دار در کنار تخت کار شما را کمی راحت تر خواهد کرد و فضای اتاق بازتر به نظر خواهد رسید.

خارج کردن لوازم غیر ضروری از اتاق : درهم و برهم بودن اتاق خواب باعث کوچکتر دیده شدن آن میشود. هفته ای یک بار اتاق خواب خود را مرتب کنید. لوازم غیر ضروری را دور بریزید و لوازمی که ممکن است روزی استفاده شود به انباری منتقل کنید. همیشه سعی کنید رویمیز تحریر و یا تخت خواب خود را کاملا مرتب کنید. مرتب و تمییز بودن فضا به بزرگتر دیده شدن آن کمک فراوانی میکند.

سرویس خواب چوبی شیک برای دکوراسیون اتاق خواب


اتاق خواب: سرویس خواب های چوبی محبوب ترین مبلمان اتاق خواب هستند. چون این سرویس خواب ها از چوب ساخته می شوند می توانند حس طبیعت را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان جاری کنند. برای تهیه این سرویس خواب ها باید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید. این مطلب شما را با انواع سرویس خواب های چوبی اشنا می کند و نکته هایی را با شما در میان می گذارد.      پس تا انتهای این مطلب جذاب با  معمار سبز  همراه باشید. 

۱. سرویس خواب چوبی سفید

وقتی تصمیم می گیرید که سرویس خواب چوبی تان را به رنگ سفید انتخاب کنید، در واقع جرات و جسارت زیادی را به خرج داده اید، اما می توانید مطمئن باشید که وقتی آن را تحویل می گیرید، یک سرویس خواب کاملا منحصر به فرد خواهید داشت. سرویس خواب چوبی سفید با همه نوع دکوراسیونی ست می شود و شما لزومی ندارد که نگران ترکیب رنگ فرش و دیگر لوازم دکوراسیونی با سرویس خواب تان داشته باشید.

۲. سرویس خواب چوبی به رنگ قهوه ای تیره

اگر می خواهید سرویس خواب چوبی تان حسابی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان غوغا به پا کند، باید به سراغ سرویس خواب های چوبی به رنگ قهوه ای تیره بروید. این سرویس خواب های چوبی می توانند با ملحفه های رنگ روشن ست شوند و با ایجاد یک تضاد دوست داشتنی دردکوراسیون داخلی اتاق خواب تان شما را خوشحال کنند، در بین محصولات گروه معمار سبز می توانید این نوع سرویس خواب های چوبی را مشاهده کنید .

۳. سرویس خواب چوبی با ظاهر پتینه شده

سرویس خواب های چوبی یک قابلیت جالبی دارند و آن این است که می توانند در عین مدرن بودن ریشه هایی از سبک کلاسیک و بعضا روستیک را نیز در دل خود داشته باشند. مثلا همین سرویس خواب چوبی که از محصولات گروهمعمار سبز است را ببینید؛ این سرویس خواب چوبی دارای ظاهری است که انگار روی آن پتینه شده است و این مساله فقط به خاطر تنوع بافت چوب هایی است که از آن ها در طراحی این سرویس های خواب چوبی استفاده می شود.

۴. سرویس خواب چوبی به رنگ قهوه ای روشن

برای اتاق های که رنگ در و دیوار آن ها سفید است، این نوع سرویس خواب چوبی بهترین گزینه است. این نوع رنگ چوب طبیعی ترین رنگ چوب است؛ بنابراین می تواند بازتابی از طبیعت درطراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان باشد.

۵. طراحی متفاوت پشتی های سرویس خواب

تزیین تخت خواب ها معمولا به طراحی پشتی آن ها ختم می شود، ممکن است پایه های آن هم کمی تا تزیین شوند اما وظیفه اصلی زیبایی بر عهده پشتی ها است. درست است که این سرویس خواب ها چوبی هستند، اما جنس متریالی که در پشتی ها استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. معمولا از پارچه های چرم و مخملی برای تزیین این قسمت استفاده می شود. نمونه ای از این تزیینات را می توانید در عکس بالا که یکی از محصولات گروه معمارسبز است مشاهده کنید.

۶. سرویس خواب چوبی و تزیین آن با دیگر متریال ها

سرویس خواب های چوبی هم می توانند به وسیله چوب هایی با رنگ های مختلف تزیین شوند و هم می توانند با مواد و مصالح دیگر ترکیب شوند. یکی از این متریال ها همان طور که در بند قبل هم به آن اشاره کردیم، پارچه های چرم هستند. راه های زیادی وجود دارد که به وسیله آن ها می توان سرویس خواب های چوبی تزیین کرد.

۷. سرویس خواب چوبی با ارتفاع کم و زیاد

ارتفاع سرویس خواب ها می تواند متفاوت باشد این کاملا بسته به سلیقه و نظر شما دارد. شما هم می توانید سرویس خواب هایی با ارتفاع کم را انتخاب کنید و هم سرویس خواب های چوبی با ارتفاع زیاد و کم . تا به اینجا عکس هایی که با هم دیده ایم همه نمونه هایی از سرویس خواب های چوبی با ارتفاع زیاد و کم بوده اند.

۸. لوازم دکوری روی سرویس خواب های چوبی

اگر طراح خلاقی باشید، می توانید روی پشتی سرویس خواب ها جایی برای تعبیه لوازم دکوری درنظر بگیرید با این کار چهره ساده تخت خواب های تان هم عوض می شود و شما جایی بیشتری در اتاق برای گذاشتن لوازم دکوری تان دارید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و به دست اوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به وبسایت گروه معمار سبز  مراجعه کنید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *