معماری نخل سبز

آموزشگاه نخل سبز با استفاده از اساتید حرفه ای و پر قدرت با هدف برگزاری کلاس های پروژه محور در پرورش خلاقیت هنرجویان عزیز ضمن آموزش نرم افزاری اقدام به پرورش مهندسان خلاق می نماید شما هنر جوی عزیز شما در صورت انجام تمرینات کلاسی و حضور مستمر نه تنها می توانید پروژه های دانشگاهی خود را انجام دهید بلکه بسیار فراتر از آن می توانید موقعیت شغلی مناسب مطابق علایق و استعدادهای خود پیدا نمایید .

در این آموزشگاه پرورش خلاقیت ها با نظر به اهداف دانشگرا و مهارت گرا بودن شکل می گیرد لذا با توجه به این اهداف شما هنر جوی عزیز در صورتی که در دوره شرکت نمودید و به هدف ذکر شده نرسیدید می توانید تا ۵ سال از باز آموزی رایگان استفاده نمایید .

در آموزشگاه نخل سبز به منظور رفاه حال هنر جویان عزیز از سیستم های پر قدرتی استفاده می شود که دیگر نیاز به حمل لپ تاپ (که به دنبال آن خطرات ناشی از سرقت و افتادن و شکستن و ... وجود دارد )نیست مگر بنا به تمایل خود هنر جو که آوردن لپ تاپ بلا مانع است .

قابل توجه هنر جویان : دیده شده بعضی از آموزشگاهها نه تنها خود آموزشگاه سیستم در اختیار هنر جو قرار نمی دهد بلکه از آوردن لپ تاپ نیز جلو گیری به عمل می آورد و به شکل سینما گونه اقدام به آموزش می کنند به سه علت این روش مردود می باشد

۱-هنر جو بعد از مبحث ارائه شده امکان تمرین وجود ندارد (به دلیل نداشتن سیستم )

۲-به دلیل انجام ندادن تمرینات در کلاس هنر جو نمی تواند اشکالات خود رابیابد کیفیت آموزش پایین می آید .

۳- به دلیل نبود سیستم هنر جو توانایی تمرکز نخواهد داشت لذا روند یادگیری پایین می آید .

مدرک آموزشگاه نخل سبز از طریق سازمان و فنی و حرفه ای میسر می باشد به این صورت که پس از اتمام دوره هنر جو به سازمان معرفی شده طی دو مرحله امتحان علمی و عملی گواهی صادر می شود که نیاز به ترجمه ندارد و به مدرک ilo معروف می باشد که ارزش قانونی و بین المللی دارد .

ویژگی های ما :

کلاس های نیمه خصوصی ۵ نفره

نمایی از نخل سبز

دوره باز آموزی رایگان تا ۳ سال

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ما این است که میتوانید با شرکت در دوره های ما تا سه سال اطلاعات خود را به روز نگه دارید و در صورت فراموشی اطلاعات می توانید به صورت کاملا رایگان در کلاس های عمومی ما شرکت کنید و از کلاس ها استفاده نمایید .

 

 

فیلم رایگان کلاس های آموزشی